укр рус
Зворотний дзвінок Задати питання

Монтаж систем поверхневого водовідведення

Цей спосіб застосовується як при наявності каналу, так і за його відсутності, тобто на стяжку або плити перекриття.

Монтаж лотка
Рис. 1

Порядок монтажу лотків

 1. Розсортувати лотки за типорозмірами.
 2. Перевірити геометрію лотків (кути, ширину каналів і т.п.).
 3. Розкласти лотки у відповідності зі схемою укладання, уздовж осі установки лотка.
 4. Приварити заставні вуса, на кожну сторону лотка, симетрично по 2 шт. на кожен погонний метр.
 5. ВАЖЛИВО: Монтаж ліній лотків, необхідно починати з вузлових з'єднань, таких як – Т-подібні, Г-подібні, Y-подібні і т.п.
 6. Уздовж осі каналу, через кожн 2–3 метри в місцях де розташовуватимуться заставні лотка, зробити свердління і закладку арматури вертикально, попарно, на відстані рівній габаритній ширині лотка (див. рис.1).
 7. Прихопити секції лотків один до одного за допомогою зварювання.
 8. Виставити лотки за позначкою чистої підлоги і зафіксувати їх, захопивши зварюванням лоток до вертикальної арматури.
 1. Перевірити, повторно, збіг осі лотка з проектною віссю каналу і відповідність верху лотка рівню чистої підлоги, ще раз перевірити геометрію лотків та встановити розпірки (див. рис. 2) для виключення деформування лотка при бетонуванні.
 2. У місцях установки арматури провести «заморожування» шляхом місцевої заливки бетону, так щоб зафіксувати вертикальну арматуру і заставні лотка (див. рис. 2).
 3. Після схоплювання бетону провести остаточне зварювання стиків лотків в середовищі захисних газів неплавким електродом.
 4. Провести послідовне бетонування, щоб уникнути деформації, із застосуванням внутрішніх розпірок для збереження геометрії лотка, звертаючи увагу на обов'язкове заповнення бетоном порожнини ребра лотка.
 5. Провести гідроізоляцію і наступні роботи з облаштування підлоги.
Монтаж лотка
Рис. 2

ВАЖЛИВО: Зварювання лотків проводити в середовищі захисних газів неплавким електродом (як виняток, при достатньої кваліфікації зварника (5-6 розряд) можлива електродугове зварювання нержавіючим електродом). Зварні шви протравити і зачистити.

Зварка нержавіючої сталі

Методи зварки

На практиці зварювання можна виконувати за допомогою будь-яких методів, але найбільш краща дугове зварювання неплавким електродом в інертному газі (TIG). При зварюванні аустенітного нержавіючого прокату слід враховувати наступні відмінності його фізичних властивостей від властивості вуглецевого прокату: питомий електричний опір приблизно в шість разів більший, точка плавлення приблизно на 100 ° С нижча, теплопровідність становить близько однієї третини від відповідного показника вуглецевого прокату, коефіцієнт теплового розширення по довжині приблизно на 50% більше.

Обробка зварних швів

На поверхні зварених деталей в районі зварного шва, утворюється пористий оксидний шар, що містить в основному оксиди заліза і хрому. Цей шар в значній мірі послаблює стійкість сполуки до корозії, тому що під оксидним шаром утворюється зона зі зниженим вмістом хрому. Для того, щоб стійкість зварного шва і пришвової поверхні до корозії була настільки ж високою, як і в основного матеріалу, оксидний шар і зону зі зниженим вмістом хрому слід видалити за допомогою травлення.

Травлення є найбільш ефективним методом наступної обробки зварних швів. При правильному виконанні, травлення дозволяє усунути зону зі зниженим вмістом хрому.

Травлення виконується шляхом занурення або поверхневого нанесення травильних розчинів на зварені вироби або покриття зварних швів спеціальними травильними пастами.

Доведення ступеня шорсткості зварного шва до відповідного показника основного листа шляхом шліфування або полірування після травлення, ще більш збільшує стійкість конструкції до корозії.

Для механічної обробки нержавіючої сталі необхідно використовувати шліфувальні стрічки, кола, щітки і т.п. тільки спеціально призначені для обробки нержавіючого прокату.

Особливості підбору, установки та догляду за системами водовідведення з нержавіючої сталі

 • Дуже важливо правильно підібрати марку нержавіючої сталі;
 • Намагайтеся уникати такого дизайну або конструктивних рішень, які допускають скупчення бруду або ускладнюють очищення;
 • При такелажних роботах слід використовувати стропи з полімерних матеріалів;
 • Неприпустимо попадання металевої стружки від вуглецевих сталей на поверхню виробів з нержавіючої сталі;
 • Зварні шви і кольори мінливості слід очищати з використанням травильного розчину або пасти. Широко застосовується легка шліфування із застосуванням дрібнозернистого наждачного паперу з шорсткістю 400 грит і тонше;
 • Бризки цементу або бетону слід видаляти негайно, а поверхня промивати. Іржу, що утворюється в невеликих подряпинах, можна видалити за допомогою теплої розведеної азотної кислоти (10-15%) з негайним наступним ополіскуванням і висушуванням;
 • Для Для очищення нержавіючої сталі підходять слаболугові чистячі засоби (рН 9…11). Важливими етапами очищення є ополіскування і висушування. Не слід застосовувати абразивні або ті, які містять залізо, губки тощо, які можуть подряпати або іншим чином пошкодити метал;
 • Правильне і регулярне чищення гарантує довговічність елементів систем поверхневого водовідведення з нержавіючої сталі.
 Особливості підбору, установки та догляду за системами водовідведення з нержавіючої сталі
Закрити

Поставити запитання

Ваше ім’я*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон* (Вірно вказаний регіон дозволить швидше опрацювати Вашу заявку)
Питання, яке Вас цікавить*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Закрити

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваше ім'я та по батькові*
Ваш телефон*
Ваш регіон* (Вірно вказаний регіон дозволить швидше опрацювати Вашу заявку)
Питання, яке Вас цікавить*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Закрити

Авторизація

Логин:
Пароль:
Запомнить меня