укр рус

Ми - виробник

Зворотний дзвінок Задати питання

Лідерство та інновації

У 2001 році Стандартпарк став першим виробником поверхневого водовідведення в Україні. Ми були піонерами в вібропресуванні фібробетону і у виготовленні полімербетону. Ми першими прийшли до клієнта в регіони зі своїми складами і співробітниками.

Ми «чуємо» клієнта, володіємо новітніми світовими розробками і тому залишаємося лідерами.

Торгова марка INOXPARK

У 2009 році ми почали виробництво систем внутрішнього водовідводу з нержавіючої сталі під торговою маркою INOXPARK. Розробляючи вироби INOXPARK, ми спираємося на досвід їх експлуатації в умовах реального виробництва.

Виготовлення компонентів систем водовідведення ведеться на сучасному високоточному обладнанні з використанням промислових роботів.

На сьогоднішній день ми пропонуємо широкий перелік стандартної продукції, а також виготовляємо вироби з технічної документації замовника.

Системи внутрішнього водовідводу INOXPARK - це сучасні, високотехнологічні вироби, що вже зарекомендували себе на провідних підприємствах країни.

Інновації, якість, активна позиція на ринку, вірність своїм зобов'язанням, надійність - ось що об'єднує нас з нашими партнерами, постачальниками і дистриб'юторами, що працюють по всій Україні.

Виробнича структура

Стандартпарк – це п'ять заводів, які пресують, ллють і штампують бетон, полімербетон, пластик і метал на обладнанні світових лідерів машинобудування. Це два логістичних центри комплектації продукції та власне конструкторське бюро.

Це оптимальне поєднання німецької надійності, італійської точності та української працьовитості.

Управління якістю

У 2009 році виробництво Стандартпарк було сертифіковане згідно зі світовими стандартами ISO. Cистема управлінням якістю продукції, процесів та послуг охоплює планування, розробку виробів, закупівлю сировини і комплектуючих, аналіз і підбір постачальників, створення і обробку виробів, їх доставку, а також навчання персоналу.

У Стандартпарк побудована функціональна «вертикаль» якості, до якої входять директор з якості всієї групи компаній, менеджери з якості на кожному виробництві, експерти-технологи та власні випробувальні лабораторії.

Люди

Стандартпарк розробив 12 внутрішніх навчальних курсів, впровадив систему підбору та атестації персоналу, використовує програми наставництва. Особистий розвиток співробітника - це частина його роботи.

Інноваційні ідеї, молоді фахівці, знання та досвід професіоналів дозволяють втілювати в життя кращі технічні та технологічні рішення для бізнесу Стандартпарк і його клієнтів.

Закрити

Поставити запитання

Ваше ім’я*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон* (Вірно вказаний регіон дозволить швидше опрацювати Вашу заявку)
Питання, яке Вас цікавить*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Закрити

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваше ім'я та по батькові*
Ваш телефон*
Ваш регіон* (Вірно вказаний регіон дозволить швидше опрацювати Вашу заявку)
Питання, яке Вас цікавить*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Закрити

Авторизація

Логин:
Пароль:
Запомнить меня