укр рус

Правила використання матеріалів сайту

Зворотний дзвінок Задати питання

Ці правила поширюються на усіх справжніх і майбутніх відвідувачів і користувачів сайту www.inoxpark.com.ua (далі Сайт). Компанія Стандартпарк (далі Компанія) зберігає за собою право змінювати ці правила у будь-який час на власний розсуд, без попереднього повідомлення. Факт відвідування цього Сайту і (чи) будь-якої з його сторінок вважається підтвердженням ознайомлення і згоди відвідувача з викладеними нижче основними правилами і правовою інформацією про справжній Сайт і розміщені на ньому матеріали. Особам, які не згідні з викладеними нижче умовами, відвідувати Сайт забороняється. У разі порушення цих правил, Компанія залишає за собою право застосувати усі допустимі законом засоби щодо порушників.

Помилки на Сайті

Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що розміщені на цьому Сайті. Компанія докладає усі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що представлена на Сайті. Уся інформація і матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій як явних, так і тих, що маються на увазі.

Відмова від гарантій

Компанія відмовляється від гарантій будь-якого виду, що стосуються будь-якої інформації, представленої на Сайті, яка прямо відноситься до Сайту, так і згаданої в матеріалах Сайту. У жодній ситуації Компанія і(чи) її дилери не нестимуть відповідальності за які-небудь спеціальні, непрямі, опосередковані, а також будь-які інші види і(чи) збитку, які виникли в результаті використання і, які виникли з(чи) у зв'язку з використанням інформації, розташованої на Сайті. Компанія не несе відповідальності і не дає гарантій відносно наступних питань, а саме: відповідності Сайту і його функціональних можливостей вимогам відвідувача; відсутності перебоїв і помилок, своєчасності, надійності і безпеки роботи Сайту і його функцій; точності і надійності результатів використання Сайту і його функцій; усунення помилок і недоліків; відсутності комп'ютерних вірусів або інших джерел помилок на Сайті або його сервері. При завантаженні або отриманні матеріалів Сайту іншими шляхами, користувач несе повну і виняткову відповідальність за збиток, заподіяний комп'ютеру, або втрату даних, обумовлених завантаженням згаданих матеріалів.

Посилання на Сайт

Вважається, що особи, котрі розміщують на своїх сайтах посилання на справжній Сайт, дають експліцитну згоду на виконання наступних вимог, а саме:

  • заздалегідь запросити згоду Компанії на розміщення на сайті третьої особи посилання на справжній Сайт;
  • не включати Сайт до складу фрейма на сайті третьої особи і розмістити на своєму сайті пряме посилання на Сайт Компанії;
  • уникати дій і заяв, що мають на увазі наявність партнерських стосунків між третіми особами і справжнім Сайтом;
  • гарантувати, що розміщуване посилання не ідентифікує Компанію в явній або такій, що мається на увазі формі як організацію, що є спонсором або прибічником діяльності стороннього сайту, компанії або організації, і не містить неправдивої, такої, що вводить в оману або образливої інформації про Компанію.

Наявність посилання на Сайт Компанії не дає сайту, на якому вона розміщена, прав на використання інформаційних матеріалів, назв, логотипів, графічних матеріалів або торгових марок Компанії і(чи) третіх осіб, за винятком випадків, обумовлених в окремих письмових угодах, підписаних утримувачем відповідних прав.

Використання даних зворотного зв'язку

Будь-які коментарі або матеріали, надіслані на адресу Компанії, включаючи дані зворотного зв'язку, усі види запитів, коментарів, пропозицій і будь-яких інших відгуків, безумовно, не вважаються конфіденційними. Компанія не має ніяких зобов'язань будь-якого виду відносно такої інформації, і буде вільна використовувати, відтворювати, поширювати і публічно демонструвати такі коментарі і матеріали без яких-небудь обмежень. Компанія також буде вільно використовувати будь-які ідеї, концепції, ноу-хау або методи, що містилися в таких матеріалах для будь-якої мети загалом, включаючи виробництво продукції, що містить такі ідеї, концепції або методи.

Використання інформації, що міститься на Сайті

Використання документів (інформаційні розділи, прес-релізи, сторінки баз даних і питання, які часто ставляться), що розміщені на цьому Сайті, дозволено, за умови, якщо:

  • приведене нижче повідомлення про авторські права зазначається на всіх копіях, при цьому вказуються як повідомлення про авторські права, так і справжнє дозвільне повідомлення;
  • документи з Сайту використовуються виключно для інформаційних і некомерційних або особистих цілей, і документи не будуть копіюватися або розміщуватися на сервері мережі і не передаватимуться по каналах і в засобах масової інформації;
  • ніякі зміни в документи не вносяться.

За винятком вищезгаданого, усі інші дії будуть представлені як непряме, умисне або будь-яке інше привласнення ліцензії або прав на патент, торгову марку або привласнення авторських прав Компанії або третьої особи. Використання документів у будь-яких інших цілях заборонене законом, і може призвести до виникнення громадянської або кримінальної відповідальності. Компанія має право відмінити цей дозвіл у будь-який час, і будь-яке таке використання має бути припинене після отримання письмового повідомлення від Компанії. При будь-якому використанні матеріалів Сайту в мережі Інтернет гіперпосилання (hyperlink) Copyright © 2000-2013 Стандартпарк обов'язкове. З усіх виниклих питань, пов'язаних з використанням матеріалів Сайту, слід звертатися за адресою info@standartpark.com.ua.

Безпека інформації

При обміні повідомленнями електронною поштою і(чи) формою зворотного зв'язку з Компанією слід пам'ятати про те, що секретність переданих через Інтернет даних не гарантована. При пересиланні повідомлень електронної пошти, що містять конфіденційну інформацію без шифрування, відповідальність за можливе просочування інформації в результаті пересилки через Інтернет покладається на ініціатора обміну повідомленнями.

Інформація про використання і захист торгового знаку.

На підставі Закону Російської Федерації "Про товарні знаки, знаки обслуговування і найменування місць походження товарів", введеного в дію 17 жовтня 1992 року Російським агентством по патентах і товарних знаках, видано справжнє посвідчення на товарний знак (знак обслуговування). Цей товарний знак не може бути використаний без письмової згоди ТОВ "Стандартпарк" відповідно до законодавства Російської Федерації.
ООО Стандартпарк. Товарний знак
Російська Федерація
Російське агентство з патентів
і товарних знаків (Роспатент)
СВІДОЦТВО № 240468
на товарний знак (знак обслуговування

Правовласник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Стандартпарк"
117279, Москва, вул. Миклухо-Маклая, 38 (RU)


Пріоритет товарного знаку (знаку обслуговування) – від 5 грудня 2001 р. Дата надходження заявки в Роспатент - 5 грудня 2001 р.


Реєстрація товарного знаку діє на усій території Російської Федерації до закінчення 10 років з 05 грудня 2001 р.


Зареєстровано в Державному Реєстрі товарних знаків і знаків обслуговування Російської Федерації 13 березня 2003 р.


Усі інші торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах справжнього Cайту, є власністю їх відповідних власників.

Закрити

Поставити запитання

Ваше ім’я*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон* (Вірно вказаний регіон дозволить швидше опрацювати Вашу заявку)
Питання, яке Вас цікавить*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Закрити

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваше ім'я та по батькові*
Ваш телефон*
Ваш регіон* (Вірно вказаний регіон дозволить швидше опрацювати Вашу заявку)
Питання, яке Вас цікавить*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Закрити

Авторизація

Логин:
Пароль:
Запомнить меня